Директор школи

Андрощук Лариса Степанівна -

вчитель іноземної мови, «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії», "Старший вчитель"

/Files/images/Директор.jpgЗакінчила Тернопільський педагогічний інститут. Стаж роботи – 33 роки, на посаді директора з 2005 року.

Відповідальний, досвідчений педагог та умілий організатор. Її стосунки між педагогами та учнями, побудовані на основі принципів співробітництва та доброзичливості, колективізму та взаємної відповідальності за результати навчальної-виховної діяльності всього шкільного колективу.

Уміє переконувати та відстоювати свою думку. Намагається завжди бути поінформованою про новації у методиці викладання предмета. Під час проведення уроків використовує різні прийоми і форми навчальної діяльності. На її заняттях панує творча, доброзичлива атмосфера. Вона формує у школярів пошану, інтерес до культури і народу Німеччини, розвиває їх інтелектуальні та пізнавальні здібності, розширює мовну і комунікативну компетенцію.

Для Лариси Степанівни характерна методична відточеність кожного етапу уроку, чітка постановка і різноманітність форм її реалізації, зосередження уваги учнів на головному. На уроках використовує диференційний підхід до навчання, використовує групові та колективні форми роботи. Систематично використовує дидактичний матеріал. Працюючи над проблемою «Розвиток мовленнєвих навиків школярів при вивченні німецької мови», розробила ряд методичних рекомендацій. Розміщує свої доробки на сайті "Форум педагогічних ідей "Урок". методичному порталі, створила власний інтернет-блог.

Основним своїм завданням вважає - навчити школярів застосовувати вивчені теоретичні положення в реальному житті.

Кiлькiсть переглядiв: 317

Коментарi