Заступник директора з навчально-виховної роботи

Безух Оксана Ярославівна -

вчитель географії та біології, «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії»,«Старший вчитель».

/Files/images/Ксюшаа.jpgЗакінчила Тернопільський державний інститут ім. Я. Галана. Стаж роботи – 29 років. На посаді заступника директора з 2015 року

«Учитель – це скрипаль дитячих сердець: як поведе смичком, таку мелодію й почує…». Саме таким девізом вона керується. Оксана Ярославівна організовує навчально-виховний процес так, щоб надати кожному учню реальну можливість спробувати свої творчі сили в різних видах продуктивної діяльності.

Високий рівень професіоналізму, творчості та ініціативи, досконале володіння формами і методами організації навчально-виховного процесу забезпечили необхідний рівень знань її учнів. Значну увагу приділяє роботі з обдарованими дітьми, має призерів районних олімпіад. Вона активна у методичній роботі. Брала участь в обласному етапі конкурсу «Вчитель року». У роботі часто використовує ІКТ, має свій власний інтернет-блог, цікаві матеріали з досвіду роботи друкує на методичному порталі. Є керівником методичного центру вчителів географії, заняття якого неодноразово проводились на базі нашого закладу.

Працює над проблемою «Інноваційні технології на уроках географії», тому кожен урок - це своєрідна творча лабораторія, де нічого не повторюється, а все розвивається. Реалізуває цю проблему шляхом відкритих уроків, позакласних заходів. Підготувала цікаві завдання з географії для обдарованих і здібних дітей, розробки уроків, сценарії позакласних заходів з предмету. Вона розробила струнку систему використання інтерактивних технологій, які ефективно використовує у процесі роботи, удосконалюючи цим вміння учнів спостерігати, аналізувати, узагальнювати і разом з тим формувати наукові погляди на розвиток природи.

Кiлькiсть переглядiв: 343

Коментарi