• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Екскурсія школою

Екскурсія школою

/Files/images/shkola/IMG_3108.jpg /Files/images/DSCF8469.jpg"Розум без знання, що колос без зерна". Справді, як колос без зерна порожній, так і голова — без знань. Людина не народжується мудрою. Без навчання не розвинеться жоден талант. Якщо людина чогось великого досягнула чи в науці, чи в мистецтві, чи у спорті, чи в господарюванні — це найперше результат великої праці і мудрості.

/Files/images/shkola/4.10.2014 104.jpgЗнання відкривають людині вікно у світ, дають можливість займатися улюбленою справою, допомагають добитися бажаного. Прагнення до знання – одна з основних рис людини.

А знання нам дає в першу чергу ШКОЛА…

А навчальним підрозділом школи, призначеним для проведення уроків, позакласних і факультативних занять є навчальний кабінет.

Навчальний кабінет - це спеціалізована шкільна аудиторія, яке забезпечує наукову організацію праці учнів і вчителів, що сприяє підвищенню ефективності проведення уроків. Вся робота здійснюється за допомогою комплексного використання всієї матеріально-технічної і дидактичної бази наявної в кабінеті.

В навчальному кабінеті зібраний арсенал навчальних та наочних посібників, технічних засобів навчання, методичних матеріалів.

Наявність кабінету дозволяє вчителю зробити урок насиченим, цікавим. Разом з тим від учителя вимагаються досконалі знання наявних у кабінеті матеріалів і засобів, вмілий підбір методичних прийомів, які використовуються на уроці. Матеріальна база кабінету залежить від матеріальних можливостей школи і творчого потенціалу вчителів.

Шановні відвідувачі сайту Биковецької гімназії,

Ви маєте змогу здійснити віртуальну екскурсію шкільними коридорами та навчальними кабінетами і переконатися, що тут комфортно і затишно кожному, хто переступає наш шкільний поріг.
Кiлькiсть переглядiв: 735

Коментарi