/Files/images/IMG_5366.jpgОстап'юк Володимир Олександрович

поет, член Національної Спілки журналістів України, автор восьми поетичних збірок,

член ЦК профспілок України,

заступник директора з охорони праці ВАТ "Тернопільобленерго"

Володимир Олександрович народився 8 квітня 1949 р в с. Потуторів Шумського району. Закінчив Львівський політехнічний інститут (1980р.), нині - Національний університет "Львівська політехніка", Міжнародний інститут менеджменту у м. Києві та США (1998 р.) Працював інженером електромереж Кременецького району, інспектором Держенергонагляду Тернопільської області, нині - він заступник директора з охорони праці ВАТ "Тернопільобленерго". Член ЦК профспілки України, її президії (1986 - 94рр.), голова Тернопільського обкому профспілки, працівник електростанцій та електротехнічної промисловості України (2006 р.)

Писати вірші почав писати дуже давно. Відвідував обласний клуб творчої молоді "Сонячні кларнети", став членом крайового літературного об'єднання при обласній організації Спілки письменників України. Один з авторів збірок поезії "Сонячні джерела" в 1992 р. та 1994 р. Автор книги "Пори року любові", яка побачила світ у 1995 р. Його перу належать збірки віршів "Симфонія душі" (1998р.), "Монологія життя" (2005 р.) та "Чотирилогія душі поета про жінку на всятій землі" (2007 р.), "Від Чорного моря до Моря любові" (2011 р.)

На сторінках поетичного альманаху Бережанщини "На хвилях Липи золотої" - також є його вірші.

Він є автором літературно-художнього видання "Букварик електробезпеки" (2012 р.), який в свою чергу став результатом праці учнів шкіл Тернопілля, що взяли участь в обласному конкурсі дитячого малюнка "Енергобезпека - очима дітей".

Сам Володимир Олександрович про себе каже: " Складаючи свої перлини творчості в скарбнички поетичних добірок, я ставлю за мету збудити в читача почуття любові до себе, до краси природи нашої Землі, до людей, а, отже, цим підкреслити, що ворогів між нами Бог не творив, - а їх придумали люди, у яких замало любові".

В школі ми провели зустріч з поетом-земляком "Симфонія душі", літературні читання "Якщо я, Гоподи, зТобою - то Ти, звичайно, є в мені ", урок з української літератури "Поети Тернопільщини".

Кiлькiсть переглядiв: 604

Коментарi