• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

"Традиції школи - це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю". (М. Т. Шкода)

/Files/images/uchn/5R1FKjCc2Mo.jpg/Files/images/Хрестини + школа+ Коровай 006.jpg/Files/images/Шкільні свята - 2013 184.jpg/Files/images/DSCF3527.jpg/Files/images/4.10.2014 193.jpg/Files/images/DSCF4213.jpg/Files/images/DSCF4450.jpg/Files/images/DSCF1626.jpg/Files/images/DSCF8946.jpgВірно сказано, що «школа, в якій немає традицій ... не може бути хорошою школою».

«Ніщо так не скріплює колектив, - зазначав А. С. Макаренко, - як традиції». Традиції школи зберігають вічно цінне: наступність поколінь, любовь і повагу до історії рідної школи, бажання збагатити її славу... Саме та школа, яка має ціль створити для себя добре імя і через традиції зберегти добре ім’я, має майбутнє.

Традиції школи - це духовний стан кожного учня, вчителя та працівників школи. І в залежності від кількості та значення традицій, можна сказати про стосунки у колективі, адже спільна справа зближує, загартовує, а також і виховує.

Навчальний заклад - це своєрідна держава, той маленький світ, в якому наші учні проживають цілих 9 років, і традиції школи для них – це коли кожен знайшов собі справу по душі, відчув відповідальність за його результати, почуття успіху і впевненості в себе, реалізував себе як індивідуальність.

Історія Биковецького НВК почалася з 1932 року, з 1992 року і вже в цій будівлі продовжуються славні її традиції. У 2012 році Биковецька школа відзначила своє 80-тиріччя з часу заснування і 20-тиріччя навчання в новому приміщенні.

Наша школа славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями і батьками.

Головними лiтописцями i хранителями iсторiї i традицiй школи є самi вчителі та учнi.

Нація буде жити до тих пір, доки живуть її традиції. Так і школа. Вона буде жити тоді, коли в її стінах будуть жити хороші традиції. У школі проходить багато заходів та свят і склалося чимало гарних і стійких традицій. Познайомтесь з ними.

- Свято Першого вересня – традиційне свято знань. Саме в цей день ми приймаємо до великої, дружньої шкільної родини першокласників.

- Свято «Йде по сонячних світах через країну Знань мій вчитель».

- Свято «Квіти в українському віночку».

- Свято «Чарівниця Осінь».

- Улюбленим святом в школі є свято Врожаю. Діти славлять хліборобів,дарують пісні, вірші, інсценівки. Звертаючись до учнів, вчителі наголошують, що все прекрасне на Землі бере початок з колоска. Це свято виховує в дітей повагу до праці хлібороба, до рідної землі, отчого дому. В.О. Сухомлинський говорив: "Духовне життя дитини повноцінне лише тоді, коли вона живе у світі гри, казки, музики, фантазії, творчості. Без цього вона - засушена квітка".

- Спортивних змаганнях «Козацькі розваги».

- Фестиваль патріотичної пісні, прози, поезії та творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова».

- Українські вечорниці «Як на Андрія гадали дівчата».

- Свято Миколая «Ой хто-хто Миколая любить».

- Найдовгоочікуванішим та найулюбленішим святом учні в школи є новорічне свято «Засвітись, ялинко чарівна». Для малюків дитячого мадочка та молодших школярів педколектив школи спільно із батьками готують мандрівку до новорічної казки. У ході свята діти співають, танцюють, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

- Новорічний бал-маскарад «Новорічне диво» для учнів 5-9 класів.

- Дитячий вертеп "Від хати до хати...".

- Ми гордимося тим, що наша школа випустила велику кількість справжніх господарів української землі, хороших фахівців своєї праці, відомих вчених та письменників, обдарованих працівників освіти, талановитих медиків, здібних економістів…, із якими організовуємо зустрічі поколінь «Забута мелодія дитинства».

- Свято 8 березня «Ми матусь своїх вітаємо».

- Конкурс «Чарівні україночки».

- Шевченківський Тиждень «І мене в сім’ї великій…».

- Урочисті лінійки до Дня Пам'яті та примирення «Маки Пам’яті».

- Вітання на святі «Останній Дзвоник» кращих учнів школи, переможців предметних олімпіад, переможців Міжнародних математичного конкурсу “Кенгуру”, Всеукраїнського конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика та “Соняшник” та найкращих спортсменів школи.

- Випускний вечір «Відлітають у вирій наші лелечата».

- Для згуртування дитячого колективу, зміцнення здоров’я організовуються туристичні походи. Діти з великим задоволенням відпочивають, змагаються, розважаються, готують та пригощаються смачною кашею.

- Благодійні ярмарки.

- Участь учнів та педагогів в озелененні шкільного подвір’я…

Традиції школи зберігають вічні цінності: наступність поколінь, любов і повагу до рідної школи, прагнення примножувати її славу.

Кiлькiсть переглядiв: 802

Коментарi