Фізична культура. Трудове навчання

Ільчук Тетяна Павлівна

/Files/images/Таня Павлівна.jpgзакінчила Кременецький педагогічний коледж імені Т.Г. Шевченка, вступивши на факультет "Фізичне виховання та трудове навчання". Закінчивши його із відзнакою, вирішила здобути вищу освіту в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті імені Г. Сковороди, де здобула кваліфікацію "Вчитель фізичної культури". Понад 20 років вона працює на цій посаді. Спочатку працювала у школі с.Жолобки, Шумського району.

На посаді вчителя трудового навчання працює в Биковецькому НВК з 2011 року, а на посаді вчителя фізичної культури в цій школі з 2019 р.

У своїй роботі використовує методи компетентно орієнтованого підходу до організації навчального процесу, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів. Формує навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці.

Під час практичних робіт акцентує увагу на вміння учнів користуватися різними видами конструкторсько-технологічної документації та іншими джерелами інформації...

Контролює забезпечення здорових, безпечних умов навчання та праці. Постійно вдосконалює свій професійний рівень, педагогічну майстерність. Впроваджує передовий педагогічний досвід.


Кiлькiсть переглядiв: 243

Коментарi