Українська мова та література

Савчук Ганна Іванівна

/Files/images/Г.Іван..JPGзакінчила Тернопільський державний педагогічний інститут ім.Я. Галана (1994 рік), має вищу кваліфікаційну категорію. Працює вчителем української мови та літератури

/Files/images/dityach_gramoti/Г.І..jpgВона досвідчений вчитель, добре володіє сучасними методиками викладання предмету. Працюючи над методичної проблемою «Шляхи підвищення ефективності на уроках української мови та літератури», під час проведення уроків підбирає цікаві форми і методи роботи з учнями, враховує індивідуальні особливості дітей. Володіючи технологіями, формами і методами інноваційного навчання, використовує особистий досвід і мотиви вихованців для того, щоб стати зацікавленим і компетентним консультантом, помічником, співтворцем мети їх діяльності.

Уроки проводить на високому методичному рівні, широко використовує творчі та проблемні завдання, що стимулює творчу ініціативу та самостійність учнів. Її школярі є призерами районних олімпіад та конкурсів. Велику увагу Ганна Іванівна приділяє роботі з обдарованими дітьми, поезії яких друкуються на сторінках районної газети. Вчитель постійно працює над позитивною динамікою знань учнів, прагне зацікавити і захопити дітей, підвищити їх активність, розвиває ініціативу, створюючи ситуацію успіху. Вчитель багато уваги приділяє формуванню всебічно та гармонійно розвиненої особистості, розвитку в учнів національної свідомості, активної життєвої позиції. Розміщує свої доробки на методичному порталі, створила власний інтернет-блог.

Веде активну позакласну роботу з предмета, виховує в учнів уміння та навички культури праці. Навчає учнів розуміти і любити рідне слово, творчу спадщину письменників-земляків.


Сафанюк Світлана Володимирівна

/Files/images/Світлана В..jpg закінчила Тернопільський педагогічний національний університет ім. В. Гнатюка (2000 рік), має вищу кваліфікаційну категорію. Працює вчителем української мови та літератури, а також зарубіжної літератури, з 1999 року.

Молодий і перспективний учитель, завзяття в роботі передалося від старших колег-наставників. Світлана Володимирівна володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно використовує їх та поширює у професійному середовищі, вміє продумувати оригінальні, інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення уроку.

Працюючи над проблемою «Інноваційні методи навчання на уроках світової літератури», під час їх проведення уміло застосовує інформаційно-комунікаційні технології, що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного навчання, значно підвищувати ефективність уроків. Уроки проводить цікаво і захоплююче з використанням інтерактивних методик.

Її учні є активними учасниками конкурсів та олімпіад. Широко впроваджує в практику роботи уроки та заходи, де розвивається творча особистість. Користуючись сучасними технологіями, надає можливість кожній дитині розвинути власний інтелект, активізувати процеси пізнання навколишнього світу. Кожна дитина талановита, талановита по-своєму - така її позиція.


Кiлькiсть переглядiв: 282

Коментарi