ᐉ НУШ. Поради учням (Укр) Ранок (4823076141875) (311715) • Купить в Киеве, Украине • Лучшая цена в Эпицентре

/Files/images/unnamed2.png

Поради щодо подолання стресу


Стрес – це захисна реакція організму, спрямована на допомогу людині в подоланні складних життєвих ситуацій.

Ніхто не застрахований від нещасних випадків, різних втрат, складних ситуацій. Але треба не обмежуватися переживаннями, не концентруватися на них, не поступатися депресії, а діяти, шукати вихід, пробувати все нові та нові варіанти.

1. З'ясуйте, що саме вас тривожить і зачіпає за живе.Розкажіть про те, що вас турбує, близькій людині. Це особливий психологічний прийом: проаналізувавши свою проблему вголос, ви дістанетеся до кореня своїх проблем і знайдете вихід із ситуації.

2. Сплануйте свій день.Учені помітили, що для людини, стан якої наближається до стресового, час прискорює свій біг. Тому вона відчуває непомірну завантаженість і нестачу часу.

3. Навчіться керувати своїми емоціями. Вирватися зі стресового кола допоможе найпростіша йогівська вправа. Заплющить очі й подумки перенесіться на берег океану. Підніміть руки вгору й розведіть у сторони, уявляючи, як у них входить енергія. Складіть їх одна на іншу — ліва знизу. Цього цілком достатньо, щоб повноцінно відпочити, наситити мозок киснем і заспокоїтися. Не забувайте хвалити себе щоразу, коли вам удається впоратися з хвилюванням.

4. Усміхайтеся, навіть якщо вам не дуже хочеться. Сміх позитивно впливає на імунну систему. У відповідь на вашу посмішку, організм продукуватиме бажані гормони радості.

5. Відпочивайте разом із сім’єю.

6. Фізичні вправи знімають нервове напруження.

7. Музика – це теж психотерапія.

8. Бувайте на дворі, гуляйте. Розслабитися і заспокоїтися допоможуть глибокі вдихи і спокійні звуки природи. Ранкова легка пробіжка буде не менш корисною.

9. Аби запобігти розчаруванню, невдачам, не треба братися за непосильні завдання.

10. Постійно концентруйтеся на світлих сторонах життя та подіях – це збереже здоров’я і сприятиме успіху.

11. З’їжте щось смачне (шоколад, банан..)

12. Спілкування з тваринами. Численні дослідження показали, що домашні тварини позитивно впливають на нервову систему і допомагають впоратися з негативними емоціями і переживаннями.

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ В ІНТЕРНЕТІ

1. Поговори зі своїми батьками, щоб дізнатися про правила користування Інтернетом. Куди можна заходити, що можна робити, коли можна виходити в онлайн і як довго можна перебувати в онлайні.

2. Ніколи не надавай персональну інформацію, зокрема телефонний номер, домашню адресу, номери кредитних карток без дозволу своїх батьків.

3. Завжди негайно повідомляй своїх батьків, якщо бачиш або отримуєш те, що змушує почуватись некомфортно або занепокоєно, включаючи повідомлення електронної почти від своїх віртуальних друзів.

4. Без дозволу своїх батьків ніколи не погоджуйся зустрітися з кимось, з ким познайомився в онлайні.

5. Ніколи не відправляй свої фотографії або фотографії членів своєї родини іншим особам, не проконсультувавшись попередньо зі своїми батьками.

6. Ніколи не давай нікому( навіть своїм друзям) свої паролі в Інтернеті, окрім своїх батьків.

7. Добре поводься в онлайні, не роби нічого, що могло б образити інших людей.

8. Ніколи не завантажуй, не встановлюй і не копіюй нічого з Інтернету без відповідного дозволу.

9. Ніколи не завантажуй в Інтернеті нічого, що коштує грошей, не спитавши перед тим дозволу своїх батьків.

10. Повідомляй своїх батьків про своє реєстраційне ім’я та імена, використовувані в чатах.

На допомогу учням. Діяльність закладу.

Учням - Сторінка психолога - Каталог статей - Офіційний сайт Вільхівецького НВК

Кiлькiсть переглядiв: 136

Коментарi