• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Шкільні досягнення

Шкільні досягнення

"Гордість учителя - в учнях, у рості просіяного ним коріння" (Д.І.Менделєєв)

Наша школа виховує молодь на високих моральних зразках української духовності.

/Files/images/school03001.jpgУчителі намагаються виховати людей, які б прагнули «копати всередині себе колодязь тієї води, яка б зросила і їх дім, і сусідський», які б примножували традиції українського народу, рідне дивослово, щиро, без фальші, ставилися до нього, як до цінності.

Особливо це стає відчутним під час проведення:

- різноманітних Міжнародних та Всеукраїнських учнівських конкурсів,

- олімпіад з базових навчальних предметів,

- позакласних та позашкільних заходів,/Files/images/2.png

- спортивних змагань та пісенних конкурсів,

- пошукової науково-дослідницької роботи...

А найголовніше те, що під час таких заходів виявляються цілі сузір’я юних талантів.

/Files/images/68.gifЄ у нас переможці ІІ етапу XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика.

Учні нашої школи виборювали призові місця у обласному етапі Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

Маємо високі результати у конкурсах «Колосок»(біологія), «Кенгуру»(математика), «Соняшник»(українська мова та література), «Левеня»(фізика)... Багато учнів отримали сертифікати з відмінними та добрими результатами.

/Files/images/stend-dlja-fizkulturi.pngЗа підсумками ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад учні школи займають призові місця. Маємо також учасників і ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад.

Маємо багато талановитих дітей: співаків, художників, декламаторів, юних поетів…

Маємо чудових спортсменів. У районних змаганнях здобувають призові місця.

/Files/images/turyzm_dity.pngЩирі слова подяки за сумлінну працю і наполегливість у досягненні мети хочеться висловити усім учням, які брали участь у конкурсах, олімпіадах, усім учителям, які готували своїх вихованців до цих нелегких випробувань.

Нехай не всі школярі стануть ученими, письменниками чи акторами, але той вогник благородства, шляхетності,інтелектуальності і творчості, що горить у їхніх серцях сьогодні, буде горіти ще більше і зігріватиме не лише рідних, близьких та друзів.

Ми, вчителі, щиро радіємо їхнім здобуткам, бо ж їх успіхи – це і наші успіхи, і в майбутньому будемо робити все для того, щоб усе нові й нові таланти з’являлися у стінах нашої школи.

Кiлькiсть переглядiв: 1133

Коментарi