• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Випускники школи

Випускники школи

Школа славиться не числом, а славою своїх випускників. М.Пирогов

За період свого існування, з 1939 року, Биковецька школа випустила багато своїх вихованців.

Доля, життєвий шлях кожного випускника школи, на нашу думку, це той лакмусовий папірець, по якому ми звіряємо результати нашої спільної роботи. Спільної роботи самого учня - випускника, батьківської громадськості, педагогічного колективу школи. На наше глибоке переконання, кожен випускник нашого навчального закладу одержав у ході нашої спільної роботи, виходячи з власних можливостей, гідні умови старту у доросле життя.

В історії кожної школи є класи, які залишають по собі яскравий та пам’ятний слід.

А про випускників нашої школи ми говоримо:

/Files/images/39925717.jpg«Всі наші випускники залишили в історії школи яскраві та приємні моменти, як у навчання так і під час проведення святкових заходів та концертів... Номери художньої самодіяльності, підготовлені учнями школи, їх артистизм, гумор надовго запам’яталися не лише вчителям, учням, але й жителям села, і, навіть, відомі на рівні району…

Кожного року, на Святі Останнього Дзвоника, колектив школи із сумом проводжає своїх пташенят у вирій. Ми спостерігаємо за ними і після закінчення школи. Знаємо, що вони стають чудовими студентами, працівниками, просто прекрасними людьми та гідними громадянами нашої країни…»

А на традиційному, щорічному вечорі зустрічі випускників школи, а історія проведення цього заходу налічує вже 10 років, ми з гордістю констатуємо, що наші випускники з гідністю витримують самий головний життєвий іспит – іспит на людяність, вірність своїй школі, іспит на самореалізацію у дорослому житті. Випускники школи минулих років, що досягли значних результатів у своєму становленні, є прикладом для нинішнього покоління учнів школи, прикладом того, що немає нездійснених мрій, а є наполегливість у їх здійсненні, досягненні мети.

Школа — велика дитяча країна,
В ній відкривається білий наш світ.

Тут пізнає себе кожна дитина,
І відправляється звідси в політ.

Знань надається тут першооснова,
Жити, дружити учились ми в ній.

Школу скінчили та линемо знову
В дзвінкоголосий і радісний рій.

В школі так щиро сміятися вміли,
Рішення легко приймалися в нас.

Впевнено всі ми до мрії летіли…

А повернутись не сила й не час…

Кiлькiсть переглядiв: 694

Коментарi