• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Всеукраїнські учнівські конкурси

Всеукраїнські учнівські конкурси

Хтось із відомих сказав: «Кожна людина народжується з зернятком у руці». А першочергове завдання вчителя полягає в тому, щоб знайти те поле, де те зернятко найкраще проросте, тобто якомога повніше розкрити природні здібності дитини. Це допоможе їй у майбутньому успішно адаптуватися до умов свої життєдіяльності…

Найоптимальнішим способом вияву потенціалу дитини є інтелектуальні та творчі змагання. На сьогодні є багато різних повнозначних конкурсів, у яких учні зможуть проявити свої творчі та інтелектуальні здібності.

Творчий підхід до таких конкурсів є однією із тих важливих складових, що визначають високий рівень популярності їх серед вихованців школи. З нетерпінням учні чекають результатів. Вони вже заздалегідь знають, що кожен із учасників обов’язково отримає сертифікат або диплом Регіонального чи Всеукраїнського рівнів І, ІІ, ІІІ ступенів та призи. А ці нагороди є своєрідним стимулом до подальших інтелектуальних змагань наступних років.

/Files/images/dityach_gramoti/Конкурс_Шевченко.JPGМіжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка/Files/images/dityach_gramoti/Яцик.jpgМіжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

/Files/images/dityach_gramoti/kenguru-logom.gifМіжнародний математичний конкурс "Кенгуру"Кожного року значна частина учнів нашої школи долучаються до цікавих перегонів на поприщі рідної мови та культури, фізики та математики, природознавства та інформатики… Елементи всіх Конкурсів

/Files/images/dityach_gramoti/news98_1.jpgВсеукраїнський інтерактивний природничий конкурс "КОЛОСОК" /Files/images/dityach_gramoti/logo.jpgВсеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня"

використовуються під час проведення уроків української мови та літератури, біології та математики, історії та географії на етапі закріплення вивченого матеріалу.

/Files/images/dityach_gramoti/bober.jpgМіжнародний конкурс з інформатики "Бобер"Підсумком таких Конкурсів є вручення дипломів та подарунків на урочистій лінійці в кінці навчального року…

Конкурси «Соняшник», «Кенгуру», «Левеня», «Колосок»… є вагомим внеском у розвиток потенціалу школярів, у формуванні естетичних смаків особистості. Ці Конкурси – один з оптимальних способів вияву учнів, що мають інтерес до предметів гуманітарного, природничого циклів, підготовчий етап до Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін сучасної освітньої системи.


Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"

Історична довідка

/Files/images/dityach_gramoti/sonjashnik.jpgВсеукраїнська українознавча гра "СОНЯШНИК"Особливий інтерес щороку викликає Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», яка започатковано була з 2009 року у багатьох школах нашої країни. Саме тоді, першою весняною квіткою в Україні став "Соняшник".

Наперекір законам природи першоцвіти поступилися місцем "Соняшнику", який гуртує навколо себе юних шукачів знань. Саме ці невгамовні, цікаві, мислячі, небайдужі, позитивні діти зігрівають своїм теплом рідну землю, стаючи на її захист вразливими, але рясними пелюстками "Соняшника". Цікава гра плекає майбутній оберіг української держави, зміцнюючи імунітет країни сонячним світлом.

Ця гра сприяє формуванню у школярів зацікавленості невичерпними скарбами української сови, розширює й поглиблює знання з літератури, народознавства, історії, долучає до кращих здобутків національної культури.

Дітей, особливо молодших класів, захоплює оригінальний, завжди яскравий формат оформлення тестових завдань. Важливо те, що в ній можуть взяти участь учні всіх вікових категорій. Різнорівневі завдання, розбиті на 3 ступені складності, допомагають школярам на перших хвилинах випробування не втратити віру у свої сили та пізнавального інтересу до надбань свого народу. Надзвичайно дітям подобається працювати над текстом у вигляді ребуса. Завдання містить досить таки цікаву інформацію українознавчого характеру та спрямоване на розвиток логічного мислення.

І завжди перед Грою проходить цілеспрямована робота з юними любителями словесності. Для цього в кабінеті української мови та літератури (зав. кабінетом Савчук Г.І.) сформована папка «Соняшник», у якій наявний банк завдань цього конкурсу за минулі роки.

/Files/images/uchn/грам 024.jpgПереможці та учасники Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник-2014" та "Соняшник - 2015"

Вітаємо учнів Биковецького НВК, які стали дипломатами Всеукраїнської українознавчої гри "СОНЯШНИК - 2014" та "СОНЯШНИК - 2015"

Клас нам двері відчиняє.

"Соняшник" усіх скликає.

Тут працюють залюбки

І дорослі, й малюки.

Легких питань не сподівались

І старанно готувались.

А отримавши завдання,

Зрозуміли "Оце питання!"

Тут і ребуси, й "секрети",

Герби, птахи і портрети.

Ще граматика, літературні твори,

Інші мови й назви територій.

Значить доведеться добре мізкувати

І якнайуважніше писати,

Щоб результатами гордились,

А очі наші радістю світились.

Нашим учням цікаво разом грати, думати, пізнавати, радіти і пишатися своєю рідною землею, її чарівним живим словом, працьовитими і надзвичайно творчими людьми.

Усе більше соняшникових зерняток додається з кожним роком до нашої чудової УКРАЇНСЬКОЇ КВІТКИ.

Благодаті і тепла, процвітання під мирним небом!


Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

Історична довідка

/Files/images/dityach_gramoti/kenguru-logom.gifМіжнародний математичний конкурс "Кенгуру"На початку 80-х років XX століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підбірку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно.

У 1991 році два французьких математики вирішили провести цю гру у Франції, назвавши її «Кенгуру» на честь своїх австралійських колег. Перша гра зібрала 120 000 учнів коледжів.

У липні 1993 року французькі організатори «Кенгуру», з метою поширення конкурсу, влаштували зустріч у Парижі для керівників математичних змагань європейських країн. Запрошені математики були вражені успіхом Франції, адже у 1993 році там зібралося близько 500 000 учасників конкурсу.

У липні 1994 року в Страсбурзі на Раді Європи Генеральна асамблея організувала Асоціацію «Кенгуру без кордонів».

Тепер Асоціація об’єднує учасників з-понад 30 країн, однією з яких є Україна.

Вперше конкурс-гру «Кенгуру» в нашій державі було проведено у 1997 році на базі кількох шкіл Старосамбірського району Львівської області та Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка, викладач якого Пенцак Євген Ярославович був першим координатором гри «Кенгуру» в Україні.

Тепер це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави. Майже пів-мільйона учасників зібрав і об’єднав конкурс за 10 років.

Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога

Серед «кенгурят» понад 20 призерів Міжнародних предметних олімпіад і тисячі дітей, які вперше зацікавились математикою сам піл час конкурсу.

Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України.

Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової наукиМАТЕМАТИКИ.


Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

/Files/images/dityach_gramoti/Яцик.jpgНімим отверзуться уста;

Прорветься слово, як вода,

Цілющою водою вмита,

Прокинеться... Т. Г. Шевченко

Історична довідка

Вона подібна до ясного сонця й найчистішої криниці… У ній поєднуються радість і журба, ніжність і сила, віра й надія… Для когось вона солов’їна, для когось – калинова, а хтось її вважає своєю зброєю. Це Мова! Пресвята Богородице нашого народу! З чорнозему, рясту, любистку, м'яти, євшан-зілля, з роси, з дніпровської води, від зорі і місяця народжена…

Вже кілька років поспіль юні знавці української мови нашої школи демонструють високий рівень її знання, доводять участю й перемогою в конкурсі з української мови імені Петра Яцика, що тільки та нація гідна поваги, яка поважає й розвиває мову й культуру, створює історію свого народу.

/Files/images/Толік.jpgГаврилюк АнатолійКонкурс було засновано українським меценатом Петром Яциком у травні 2001 року. Конкурс проводиться щорічно.

/Files/images/uchn/фото до сайту 032.jpgАнтонюк ВалеріяТак, в 2014-2015 н.р. багато школярів нашої школи взяли участь у І етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Переможцями цього етапу стали: Антонюк Валерія (3 кл.), Шупінська Яна (5 кл).), Бондарчук Ілона (6 кл.), Гаврилюк Анатолій (7 кл.), Ковальчук Іванна (8 кл.)

В 2015-2016 н.р. наші школярі знову взяли участь у цьому конкурсі, адже мовні випробування – це можливість для кожного учасника ще раз згадати слова Б. Антоненка-Давидовича: «Рідна мова – це невід’ємна частка Батьківщини, голос свого народу й чарівний інструмент, на звуки якого відгукуються найтонші й найніжніші струни людської душі».

Вітаємо Гаврилюка Анатолія за зайняте ІІ місце у ІІ етапі ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (2013 р.)

Вітаємо Антонюк Валерію за зайняте І місце
у ІІ етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
(2015 р.)


Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

/Files/images/dityach_gramoti/Конкурс_Шевченко.JPGМіжнародного мовно-літературний конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаМета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса
Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

/Files/images/DSCF8172.jpgКовальчук ІваннаУ І етапі V Міжнародного мовно-літературний конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся в Биковецькому НВК 13.10.2014 переможцями стали Пилип’юк Владислав (6 кл.), Гаврилюк Анатолій (7 кл.) та Ковальчук Іванна (8 кл.).

Вітаємо Ковальчук Іванну за зайняте І місце у ІІ етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка


Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс "КОЛОСОК"

/Files/images/dityach_gramoti/news98_1.jpgВсеукраїнський інтерактивний природничий конкурс "КОЛОСОК"/Files/images/dityach_gramoti/грам 014.jpg/Files/images/uchn/фото до сайту 019.jpgПроцишин Соломія/Files/images/DSCF8175.jpgБондарчук ІлонаУ 2003 році ЛМГО "Львівський інститут освіти" за підтримки Міністерства освіти і науки ініціює проведення Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу "КОЛОСОК"

Вітаємо учнів Биковецького НВК, які стали переможцями та призерами Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Колосок - осінній 2014".

Лауреатами конкурсу, які одержали сертифікати «Срібний колосок» у номінації «Абетка Живої природи» стали:
Ковальчук Іванна, Гаврилюк Анатолій, Процишин Соломія, Цитнарук Ангеліна.

Лауреатом конкурсу, який одержав сертифікат «Срібний колосок» у номінації «Абетка Неживої природи, пташина абетка» стала: Цитнарук Ангеліна

Лауреатами конкурсу, які одержали сертифікати «Срібний колосок» у номінації «Смішна абетка грибна», стали: Бондарчук Ілона, Цитнарук Ангеліна.

Отримала сертифікат «Колосок» за участь у конкурсі у номінації «Абетка наук» Сафанюк Діана.

Вітаємо учнів Биковецького НВК, які стали переможцями та призерами Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Колосок - весняний 2015".

/Files/images/Толік.jpgГаврилюк Анатолій/Files/images/DSCF8172.jpgКовальчук Іванна/Files/images/uchn/фото до сайту 040.jpgЦитнарук АнгелінаЛауреатом конкурсу, який отримав сертифікат «Срібний колосок» у номінаціях «Астроніми» та «Топоніми. Я – читач» став: Гаврилюк Анатолій.

Призерами Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок - весняний 2015» стали Ковальчук Іванна та Сафанюк Діана. Вони й отримали сертифікати «Золотий колосок».

Отримала сертифікат «Колосок» за участь у конкурсі Цитнарук Ангеліна.


Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня"

/Files/images/dityach_gramoti/logo.jpgЩорічний Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс “Левеня” проводиться з
ініціативи Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

В ньому можуть брати участь всі учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, і ті, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати. Перевірте свої знання і інтуїцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України.

Цей конкурс дає можливість учням ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.

Вітаємо учнів Биковецького НВК, які були учасниками Всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу “Левеня” у 2014р. та 2015 р. і показали "Відмінні" та "Добрі" результати.

/Files/images/uchn/DSCF9128.jpgДацюк Ірина/Files/images/DSCF8172.jpgКовальчук Іванна/Files/images/uchn/фото до сайту 018.jpgГаврилюк Анатолій


Кiлькiсть переглядiв: 2684

Коментарi