Патріотичний клуб "РОДИНА"

/Files/images/DSCF6624.jpgПочуття любові до своєї Батьківщини, почуття гордості за свій народ, шанобливе ставлення до національних традицій і культури, спонукало нас створити в школі патріотичний клуб «РОДИНА». Він об’єднав навколо себе школярів 5-9 класів, їх батьків та вчителів.

З ініціативи членів патріотичного КЛУБУ було організовано виставку "Для України ми живемо і для неї творимо". На ній були представлені вироби, які діти зробили своїми руками. А дитячі малюнки ми передали нашим хлопця-землякам і їх побратимам, які перебували на Сході України.

Школярі писали листи пораненим солдатам, відсилали обереги, а на кошти, зібрані під час благодійної ярмарки «Допоможемо нашим воїнам», було закуплено певне спорядження для наших бійців…

В.Сухомлинський писав: «Патріотичне бачення навколишнього світу полягає в тому, що юний громадянин пізнає історію своєї сім’ї, своїх співвітчизників, які жили декілько століть тому чи тих, хто давно пішов у землю, ім я свободи і щастя, за які вони боролися»

В розробленій педагогами нашої школи, пам’ятці молодого громадянина , є такі слова -

1. Де б ти не був, з ким би ти не зустрічався, щоб не робив – пам’ятай, що ти вільний громадянин вільної держави України.

2. У себе та в своїх близьких постійно виховуй такі риси як патріотизм, чесність, мужність…

3. Відчуй гордість від того, що ти є спадкоємцем боротьби за справу Володимирова тризуба і синьо-жовтого знамена.

Тож знаймо! Що патріотами не народжуються, ними стають!

Патріотизм здатний згуртовувати суспільство!

Наша щоденна буденна робота – це піщинка в цементному розчині, який цементує підмурок нашого, українського патріотизму, який потрібно вибудовувати і плекати. І від нас з вами також залежить міцність цієї споруди.

Кiлькiсть переглядiв: 240

Коментарi